Nejlepší portály o České republice zde

Určitě patříte mezi ty uživatele, kteří rádi čtou jakékoliv novinky o České republice, nemýlíme se? Pokud ano, jste na správné stránce. Připravili jsme si pro vás podrobný popis různých portálů, které můžete na českém internetu najít. Myslíme tím například portály jako: Seznam, Idnes, Atlas, Volny, Startpage, Toplist, Zdroj, vsichni, kudy, aaainternet a další. Pojďme si je jeden po druhém projít a trochu podrobněji rozepsat:

Seznam je jednička na českém trhu

Kdo by neznal ten nejvyhledávanější portál v České republice, a to Seznamcz! Jedná se o ten nejrychlejší a nejinformovatelnější portál všech dob. Tato webová stránka, je už na světě od roku 1996, tedy 24 let! Jejím zakladatelem je Ivo Lukačovič a aktuální hodnota této firmy, je 3.129 biliónů korun. Firma zaměstnává 1 575 zaměstnanců, což je opravdu dost. Jejich hlavní sídlo, je v Praze.

iDNES je na druhém místě

Tento web iDNEScz, je tu od roku 1998 a jeho majitelem je Agrofert holding. Na webu se měsíčně objeví až 4 miliony čtenářů. Své sídlo má také v Praze a jedná se taky o obrovský portál. Portál také spolupracuje s MF DNES, což jsou české noviny.

Na pozici třetí je webová stránka Atlas

Tato stránka je také internetový portál. Tento portál vznikl v roce 1997, který se spíše spojoval se skriptovacím jazykem ASP, a také se zapojil do vyhledávače MSN. Atlas se spojil také s velkou společností Microsoft. Plno lidí, se internetový portál spojuje s ICQ platformou. Tato platforma byla spuštěna v roce 2006 a umožňovala komunikaci mezi lidmi zdarma (pomocí sms zpráv).

Aktuálně patří mezi také velké hráče

Tento web je poněkud novější. Byl založen roku 2005, 1. Listopadu. Jejím majitelem je Economia. Jedná se o novinářský web, který dostal dokonce v roce 2014, cenu “Novinářská cena. K tomuto webu, patří také webové stránky jako je centrumcz, lidovkycz a další. Jedná se opravdu o velký web, který je k dispozici pro všechny hladové čtenáře.

O čem takový portál píše

To jsme teprve na začátku. V České republice najdete až 100 zajímavých webů, které píší o České republice, ale i i osvětě. Dále by vás mohli zajímat o jakých kategorií se na těchto portálech dočtete? Například se můžete těšit na Sport, drby pro ženy, auta, vztahy, všelijaké novinky, cestování, zdraví, o vaření, život v Česku, jenom pro muže a další! Kategorií a témat, ve výše zmíněných portálech, je opravdu hodně!

Co na portálech nenajdete

Jednou z takových věcí, která je tabu pro určité portály, je online hazard. Hazard na těchto portálech, je blokovaný. Proto jsme si pro vás připravili jednu stránku, která se zabývá online automaty. Na této stránce můžete najít ten hazard, o kterém jsme mluvili. Online casina, kde si můžete vyzkoušet vaší perfektní mušku na štěstí. Může se dokonce stát, že vyhrajte až 5 000 euro a ostatní portály vás nebudou na chvilku vůbec zajímat. Web nabízí perfektní informace o hazardu, takže si můžete být jistí, že budete hrát na perfektním místě.

Pokud by vás zajímali další internetové portály, sledujte naše webové stránky, které o nich píšou každý den!

23 Mar 2021